На Великій Васильківській, поблизу станції метро «Олімпійська» почне роботу бістро мармурової яловичини Marmoo. Офіційне відкриття заплановане на 26 червня.

Це новий проєкт Андрія та Лесі Усенко, засновників бренду «М’ясторія». Над розробкою закладу команда працювала близько року. Головною метою визначили «переосмислити культуру споживання мармурової яловичини і зробити продукт доступним для міського формату».


Меню розробив шеф-кухар і керівник відділу R&D Владислав Бавровський. Готують салати, тако, боули, мелти та колагеновий яловичий суп.

Стейк-боул з рисом, манго та гуакамоле
285 гривень
Боул з мармуровою томленою яловичиною
250 гривень
Мелт з томленою шиєю
230 гривень
Брискет-боул з картоплею
315 гривень
Тако зі стейком, сальсою та гуакамоле
190 гривень
Колагеновий яловичий суп з локшиною удон та ростбіфом
230 гривень
Інтер’єр закладу наповнили деталями з природними мотивами: кубами із сіном, скульптурною люстрою та денним світлом, завдяки панорамним вікнам.
Також у червні на Подолі відкрили бар «Ши» зі сніданками та бургерами, а у просторі «Рейтарська Circle» запустили нову локацію індійського ресторану Himalaya.
фото та обкладинка: надані Віледжу закладом Marmoo
Джерело: Бістро мармурової яловичини Marmoo від засновників «М’ясторія» відкривають на «Олімпійській»
