Після того, як російська окупаційна влада почала нові репресії проти проукраїнського населення Криму, яке підтримало «Кримську платформу», з’явилися нові підтвердження єдності кримчан з народом України.
Напередодні 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного прапору, крім надписів на підтримку «Кримської платформи», кримчани почали масово запускати синьо-жовті кульки з українськими прапорами. Відповідне відео з Ялти вже заполонило мережу. І це все, не дивлячись на те, що репресивна машина терористичної влади знову почала атакувати українців в Криму після того, як, зокрема в Сімферополі, з’явилися докази того, що в Криму підтримують «Кримську платформу».
Все це ще раз підтверджує, що Росія дуже помиляється, називаючи Крим своєю територією.
Ми ж, у свою чергу, вітаємо український Крим з Днем державного прапора та Днем незалежності. Віримо, що зовсім скоро і кримчани зможуть святкувати ці свята на повну гучність!
![](https://uic.direct/wp-content/uploads/2021/08/IMG_0458-1024x768.jpg)
![](https://uic.direct/wp-content/uploads/2021/08/IMG_0459-1024x768.jpg)
![](https://uic.direct/wp-content/uploads/2021/08/IMG_0460.jpg)
![](https://uic.direct/wp-content/uploads/2021/08/IMG_0461-768x1024.jpg)