Чудовий день для нашої збірної в Токіо: дві українські спортсменки привезуть додому Олімпійські медалі

5-те серпня стало дійсно урожайним днем для української збірної у Токіо. До України привезуть нагороди її дві красуні-спортсменки: Анжеліка Терлюга – «срібло» з карате, а Людмила Лузан – «бронзу» з веслування.

Так, каратистка Анжеліка Терлюга здобула першу в історії незалежної України медаль Олімпійських ігор з карате. Ця медаль визначна для країни ще й тому, що цього року карате вперше було представлено на Олімпійських іграх. І цей дебют став успішним і для України! У фінальному поєдинку у ваговій категорії до 55 кг Анжеліка Терлюга поступилася болгарці Івет Горановій, чим упевнено заслужила срібну нагороду.

Окрім Анжеліки, сьогодні Україну порадувала Людмила Лузан, яка в Токіо здобула «бронзу» у веслуванні на байдарках і каное. ​​Лузан фінішувала третьою у дисципліні каное-одиночка на 200-метровій дистанції з результатом 47,034 секунди, обійшовши на 0,08 секунди польську спортсменку і чинну чемпіонку Європи Дороту Боровську. «Присвячую нагороду мамі, вона мріяла, що я буду на Олімпіаді і візьму там медаль. Мамо, я це зробила!» – сказала після перемоги спортсменка.

Нагадаємо, вчора Олімпійське «золото» під прапором України взяв борець Жан Беленюк, «срібло» – борець Парвіз Насібов, дві бронзові нагороди – борчиня Ірина Коляденко та плавчині Марта Федіна і Анастасія Савчук.

Олімпійські ігри 2020 триватимуть до 8 серпня у Токіо. Тож у наших спортсменів ще є час порадувати країну новими здобутками!

Щиро вітаємо наших чемпіонів та з нетерпінням чекаємо на наступні медалі української команди!