![](https://uic.direct/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-03-14.28.55-1024x1024.jpeg)
Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов (до 67 кг) вирвав перемогу у надскладній сутичці проти єгиптянина Мохамеда Ібрагіма Ель-Сайєда (7:6). Не залишив шансів супернику з Хорватії Івану Хуклеку і український борець греко-римського стилю Жан Беленюк (до 87 кг) з рахунком 7:1.
«Зараз не можу стримати сліз. Щиро дякую всій Україні, я дуже люблю свою країну!» – сказав після поєдинку Парвіз Насібов.
Поєдинки за золото відбудуться вже завтра. Вболіваємо за наших у Токіо і слідкуємо за новинами!