У Львові відкрили ресторан «Маримо Helga» зі середземноморською кухнею та живими оливами

Ресторан середземноморської кухні «Маримо Helga» запустили в тестовому режимі в житловому комплексі Helga. Офіційне відкриття запланували на 16 липня. Це одне з відкриттів у Львові, яке ми чекали з зими.

Це проєкт однойменної львівської ресторанної компанії «Маримо Своєю Справою» (співзасновники Віталій Лунів, Василь Будурович, Дмитро Горячев та Олег Антохів). За кухню відповідає шеф-кухар Андрій Бондар. Також у ресторані випікають власний хліб та пропонують десерти від Олександри Ремиги.

За барну карту та авторські коктейлі відповідав шеф-бармен київського коктейль-бару Hram Андрій Фокін. У винній карті зібрали близько 150 позицій від Угорщини до Італії.

Реалізація проєкту тривала 10 місяців. Дизайн інтер’єру розробила студія Yod Group. Головними елементами декору стали живі оливкові дерева посеред залу та масивна дизайнерська люстра.

Загалом ресторан може прийняти 160 гостей: простір розрахований на 105 посадкових місць усередині та ще 55 місць на літньому майданчику. Заклад є повністю доступним для маломобільних людей та pet-friendly.

Де: Львів, Княгині Ольги, 120

Коли: 12:00–22:30 (у тестовому режимі)

Телефон: +380680103011

Instagram: @marymo.helga

 

   

Перший фудмаркет у будівлі трамвайного депо, бургери та чизкейки біля озера Duck’s Lake, стритфуд із запеченою картоплею, кондитерська від «!FEST» з еклер-баром: Віледж підбивав підсумки весни й розповідав про 15 нових закладів у Львові.

фото та обкладинка: надані Віледжу закладом «Маримо Helga»


Джерело: У Львові відкрили ресторан «Маримо Helga» зі середземноморською кухнею та живими оливами

Схоже