На фасаді «Українського дому» влаштували світловий перформанс, присвячений Чорнобилю.
![](https://moemisto.ua/uploads/media/ckeditor/0005/11/8faac4ebbd5594111e25f311eea4bcdc4f2b98bd.jpeg?hash=2021-04-19-10-28-55)
До 35-річчя Чорнобильської трагедії влаштують виставку та перформанс на фасаді Українського дому!
Відкриття проєкту відбудеться о 12.00 на сайті Національного центру “Український дім”.
25 квітня з 20.00 до 22.00 на Європейській площі відбудеться видовищний світловий перформанс “Чорнобильське Полісся. Темний рай” (фасад Національного центру “Український дім”).
“Покинуті землі відродилися й несуть свій унікальний код. Глядачі з різних куточків України та світу зможуть відчути енергію життя Чорнобильського краю минулого і сьогодення, переосмислюючи гірку сторінку трагедії”, – додають організатори.
![Світловий перформанс до 35-річчя Чорнобильської трагедії](https://moemisto.ua/img/cache/event_content_photo/event/0005/11/d68726fc0a3ae256b2a70725575fb7e4d324eca0.jpeg?hash=2021-04-19-10-16-39)
Взято з Моє Місто