![](https://uic.direct/wp-content/uploads/2021/04/izobrazhenie_2021-04-15_144122-e1618487960659.png)
Художниця родом із Черкас Яра Руснак вже вдруге представила Україну на світовому арт-форумі World Art Dubai, який проходив протягом 7-10 квітня. Про це повідомили у пресслужбі Черкаської облдержадміністрації.
Цього року захід об’єднав понад 400 знаних художників із 27 країн. До цього виставки черкащанки з успіхом відбувалися в Маямі, Бейруті, Стамбулі, Венеції, Відні і збирали понад двісті тисяч гостей. Сама художниця відзначила, що такі виставки, особливо після карантинного затишшя, надихають митців та галереї до відродження.
![](https://uic.direct/wp-content/uploads/2021/04/yzobrazhenye_2021-04-15_144134.png)
Цього разу на виставці в Дубаї вона представила анімалістичну експозицію.
Фото Черкаської ОДА
Образи тварин є для неї основою деяких людських кодів: тигр – символ незламності, гепард – грація, лев – стійкість та впертість, зауважила мисткиня.