Через аварію частина лівого берега Києва залишилася без світла

Через аварію в Дніпровському та Дарницькому районах Києва частково немає світла, повідомляє ДТЕК.

Світло у домівки обіцяють повернути до 16:00. Інформацію про відключення світла в Дніпровському районі підтверджує авторка Віледжа. Ще один автор видання повідомляє про відсутність світла в Печерському районі.

   

У Києві збудували дизельний енергокомплекс для резервного живлення критичної інфраструктури потужністю 5 мВт. Цієї енергії вистачить для роботи середнього заводу, великого торгівельного центру або сонячної чи вітрової електростанції.

Обкладинка: Yuan Yang, Unsplash


Джерело: Через аварію частина лівого берега Києва залишилася без світла

Схоже